•  

   

  PLACKY

  odlište se od každodenních maturantů originální

  plackou. Dokážeme Vám placky vyrobit

  i s vlastním originálním designem.

   

   

  .

 •  

   

  ŠERPY

  jedna z největších vzpomínek na Váš

  maturitní ples za pár korun.

   

   

   

  .

Co nabízíme?

Cílem agentury NášMaturák.cz je poskytnout všem budoucím maturantům nejmodernější maturitní šerpy, stužky, skleničky, lístky a trička. Navíc nabízíme fotografické služby a doplňky pro Váš maturitní ples. Naší prioritou je spokojený zákazník, proto klademe důraz na profesionalitu, kvalitu zboží, bezkonkureční cenu a rychlé vyřízení  objednávky.

 • MATURITNÍ ŠERPY


  Maturitní šerpy jsou považovány za největší vzpomínku Vašeho plesu a stávají se tak jedním z nejdůležitějších upomínkových předmětů. Využijete je při tradičním šerpování, díky kterému se oficiálně stáváte maturanty. Nabízíme Vám kvalitní a nejmodernější šerpy, které lze vybírat ze 34 barevných variant taftových, 11 atlasových a 9 třpytivých stuh za skvělé ceny.

   

  .

 • MATURITNÍ STUŽKY

   

   

  Předávání maturitní stužky je v České republice tradicí, bez které se neobejde žádný stužkovací večírek. Obvykle jsou studentům předány stužky z rukou třídního učitele a od této doby značí, že právě oni budou letos maturovat. Vybrali jsem pro Vás dva druhy maturitních stužek z nejkvalitnějšího materiálu - taftové a atlasové.

   

  .