Doprava a platba

Doprava

Nabízíme dva způsoby dopravy objednaného zboží. Nejčastěji využíváme PPL. Pro Pelhřimov a Prahu navíc nabízíme po předchozí domluvě osobní doručení. Cena poštovného včetně doběrečného se pohybuje v rozmezí 180 – 230 Kč, dle celkové hmotnosti balíku. Osobní doručení je zdarma.

Platba

Varianta úhrady zboží je závislá na vybrané formě dopravy. Můžete zvolit mezi platbou převodem či na dobírku. Jelikož platby v hotovosti nepřijímáme, vyžadujeme při osobním doručení zboží platbu předem.

Expresní výroba

Objednáváte zboží na poslední chvíli? Hoří Vám termín stužkovacího večírku či maturitního plesu? Maturitní šerpy, stužky a trička dokážeme dodat expresně od 2 do 10 pracovních dnů. Jelikož je potřeba v tomto případě upřednostnit Vaší objednávku před ostatními, účtujeme si příplatek ve výši 30 % z celkové částky.

U dodání zboží v expresním termínu není možné uhradit zboží na dobírku, pouze platbou předem. Zároveň u těchto objednávek nenabízíme osobní doručení do školy.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Nastavení můžete kdykoliv změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

Rozumím