Maturitní video a záznam

Maturitní video a záznam maturitního plesu již k této společenské akci neodmyslitelně patří. Uchovejte své vzpomínky na střední školu navždy. Naši kameramani zachytí ty nejdůležitější okamžiky Vašeho maturitního plesu. Samozřejmostí je natáčení v kvalitě Full HD.

Maturitní video

Maturitní video je krátký hraný studentský film o délce 3 – 7 minut. Obvykle se promítá před nastoupením maturantů na „scénu“. Za pomoci videa naladíte správnou atmosféru a pobavíte hosty Vašeho velkého večera. Scenář videa Vám náš tým kameramanů sestaví do tématu maturitního plesu tak, aby vypovídalo, v jakém duchu se ples bude odehrávat. Ukažte své herecké schopnosti a pojďme společně pobavit Vaše publikum. K maturitnímu videu je možné vytvořit i videopozvánku na ples.

Záznam maturitního plesu

Uchovejte bezpečně zážitky z maturitního plesu navždy! Natočíme přípravy, úvod plesu, proslovy, předtančení, nástup, šerpování, tanec s rodiči, zábavu v průběhu večera, vystoupení, šlapání šerp a půlnoční překvapení. Základní cena obsahuje rychlý a akční sestřih maturitního plesu o délce do 5 min. Možnost prodloužení videa na dotaz.

Ceník

Maturitní video 9 000 Kč
Záznam maturitního plesu 9 500 Kč
Doprava individuální

Při poskytování našich služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Nastavení můžete kdykoliv změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

Rozumím