Maturitní šerpy

Maturitní šerpy jsou považovány za největší vzpomínku Vašeho maturitního plesu. Stávají se tak jedním z nejdůležitějších upomínkových předmětů. Využijete je při tradičním šerpování, díky kterému se oficiálně stanete maturanty. Nabízíme Vám kvalitní a nejmodernější maturitní šerpy, které lze vybírat ze 39 barevných variant taftových, 11 atlasových a 9 třpytivých stuh za skvělé ceny. Ošerpujte se lépe než vedlejší třída!

Jak by maturitní šerpa měla vypadat

U maturitních šerp se řidíme volbou maximálně dvou barev. Šerpa by neměla působit barevně překombinovaná. Vyberte si barvu maturitní šerpy, ve které se budete cítit nejpohodlněji a pečlivě vyberte barvu potisku. Následně zbývá krok poslední, vybrat ozdoby na maturitní šerpu. Doporučujeme vybírat ve stejné barvě jako potisk, aby se barvy příliš nemíchaly.

Ozdoba na maturitní šerpu

Maturitní šerpy dodáváme nesešité, zastřižené entlovacími nůžkami. Každý z Vás maturantů má odlišnou stavbu těla, proto Vám zajisté přijde vhod ozdoba na šerpy. Nejenom že ozdoba dodá šerpě "šmrnc" a eleganci, ale z druhé strany je připevněn spínací špendlík, díky kterému si šerpy sepnete přesně na Vaši míru těla.

Náhled na maturitní šerpy a vzorník

Máte vybranou barvu šerpy, potisku, text potisku a styl písma, ale stále nemáte jasnou představu, jak šerpa bude vypadat? Nabízíme Vám zdarma možnost grafického náhledu na šerpy. Náhled slouží pouze pro představu, ve skutečnosti se barvy mohou mírně lišit. Na Vaši žádost zasíláme i vzorníky barev šerp a stužek.

Krok za krokem

Výběr

Vyberte si šerpu, která se Vám nejvíce líbí. Nezapomeňte na vhodnou kombinaci barev.

Zpracování

Objednávku zpracujeme, zhodnotíme a případně Vám doporučíme změny.

Odsouhlasení

Počkáme na Vaše vyjádření, teprve poté můžeme objednávku zadat k výrobě.

Výroba a dodání

Vyrobíme, krásně zabalíme a bezpečně přepravíme. O všem Vás budeme včas informovat.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Nastavení můžete kdykoliv změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

Rozumím